Produkty | Inteligentný dom | Príslušenstvo

Zobraziť detail produktu
Control4 IO extender C4-IOX-E-B
IO extender je perfektným doplnkom akéhokoľvek väčšieho systému Control4. Množstvo doplňujúcich vstupov a výstupov, spolu s IR a RS-232 portami, uľahčuje integráciu Control4 s mnohými ďalšími zariadeniami. Prevedenie do racku zjednodušuje samotnú inštaláciu.


Zobraziť detail produktu
GSM modem YAT-MC55Ti
GSM modem YATUN TC35i rozširuje komunikačné možnosti systému Control4. Je možné odosielať sms, reagovať na prijaté sms a tiež reagovať na zvonenie. Typické aplikácie využívajú gsm modem k otváraniu vchodovej brány na počet zazvonení (iba pre vybrané čísla) a posielajú sms pri alarme a ďalších nečakaných udalostiach.


Zobraziť detail produktu
Bezdrôtový modul vstupov a teplomera CA-WCS10A/B
Modul bezdrôtových vstupov WCS10A firmy Card Access je unikátnym riešením kombinujúcim 2 vstupy pre snímače, vstavaný magnetický kontakt a teplomer do jediného miniatúrneho batériového bezdrôtového modulu. Vďaka vybaveniu inteligentnými funkciami rozširuje vstupný modul WCS10A/B podstatne možnosti systému domácej automatizácie a distribúcie hudby Control4 o dohľad nad dverami, oknami, bránami a teplotami na vzdialených miestach či už vnútri alebo mimo dom.


Zobraziť detail produktu
Bezdrôtový modul relé a teplomera CA-WCS10-R
Predstavujeme vám WCS10-R - modul bezdrôtových relé. Tento modul obsahuje dva nezávisle diaľkovo ovládateľné výstupné kontakty relé, jeden magnetický kontakt (vstup) pre spätnú signalizáciu stavov a teplomer. Modul navyše slúži ako ZigBee opakovač pre predĺženie dosahu ostatných ZigBee zariadení.


Zobraziť detail produktu
Bezdrôtový detektor pohybu a osvetlenia CA-WMS10
Nech je to veranda, obývacia izba, záhrada alebo garáž, detekovať pohyb osôb a úroveň osvetlenia v dome i vonku je kľúčom k spoľahlivosti a komfortu užívania Vášho domu, vybaveného systémom domácej automatizácie. Predstavujeme bezdrôtový detektor pohybu WMS10, ktorý umožňuje svojimi inteligentnými programovo nastaviteľnými funkciami významne rozšíriť možnosti systému domácej automatizácie s riadiacimi jednotkami Control4.


Zobraziť detail produktu
Diaľkový mini ovládač CA-IMR10A
Miniatúrny diaľkový ovládač IMR10A je ľahko prenosný a jednoducho použiteľný pre ovládanie domu riadeného systémom Control4. Malý, batériový a vode odolný diaľkový ovládač je jednoducho umiestniteľný na krúžok ku kľúčom alebo pomocou dodávanej príchytky na slnečnú clonu v aute. Môžete ho nechať ležať na stolíku v obývačke či spálni, ľahko sa vojde do vrecka alebo kabelky. Diaľkový ovládač IMR10A má päť programovateľných tlačidiel - ekvivalent 5-tlačítkovej ovládacie klávesnice, ktorými je možné ovládať ľubovoľnú funkciu v systéme Control4. Výhodou je indikačné LED, ktoré vás zmenou farby informuje napríklad, či sa brána zavrela. Prepínač "hold" na ovládači umožňuje prepnutím zablokovať tlačidlá proti náhodnému stlačeniu napríklad pri nosení vo vrecku.


Zobraziť detail produktu
GlobalCaché GC-100 GC-100-06/GC-100-12
Rad modulov GC-100 firmy Global Caché umožňuje doplniť potrebný počtov vzdialených vstupov a výstupov (IR, RS-232, kontakty a relé) k riadiacemu systému Control4. Prvky GlobalCaché GC-100 sa používajú predovšetkým ako vzdialené vysielače IR signálu a vzdialené pripojenie RS-232.


Zobraziť detail produktu
Moduly digitálnych vstupov a výstupov Yat-IOQ-RS/ Yat-IOQ-IP
Prídavné moduly dvojstavových vstupov a výstupov významne rozširujú možnosti systémov Control4. Ponúkjú ekonomické ovládanie prakticky ľubovolných náväzných zariadení pripojením pomocou osvedčených, jednoduchých a rýchlo pripojiteľných dvojstavových vstupov a výstupov.


Zobraziť detail produktu
Moduly analógových vstupov YAT-AD4RS/YAT-AD4ETH
Modul analógových 4 vstupov (0-10 V alebo 0-20 mA) slúži pre načítanie hodnôt ako je vlhkosť, intenzita osvetlenia či teplota. Pripojenie cez RS-232 alebo Ethernet priamo k systému Control4.

 
Novinky  |  O spoločnosti  |  Referencie  |  Partneri  |  Kontakt
  (c) 2011 NewTec Audio Slovakia  |  Všetky práva vyhradené  |  Webdesign & programming: www.istudio.sk