Produkty | Designové 3D reproduktory

Firma NewTec Audio Slovakia Vám ako výhradný distribútor pre Slovenskú a Českú republiku ponúka inovatívne designové 3D reproduktorové systémy s technológiou šírenia zvuku 360° NewTec Design:Audio. 3D reproduktory NewTec Design:Audio predstavujú architektonicky exkluzívne riešenie ozvučenia priestorov s exceletným zvukom, podmanivým designom a bezkonkurenčnými psychoakustickými výsledkami.

Audio (Cono + Pro)
Reproduktorové sústavy skupiny Cono razia úplne novú éru v oblasti designu a techniky reproduktorových sústav. Inovatívne tvary a výnimočná akustická výkonnosť sú garanciou vernosti zvuku a nezabudnuteľného estetického dojmu. Pomocou kužeľovite tvarovanej membrány je pri zabudovateľných reproduktorch dosiahnutý 180°-vý rozptyl zvuku - a to aj pri tých najvyšších frekvenciách. Systémy Cono duo, Cono solo poskytujú zvukový rozptyl v okruhu až 360° a v miestnosti tak vytvárajú príjemnú zvukovú kulisu vo vynikajúcej kvalite. Popri obdivuhodných výkonových schopnostiach vzhľadom na svoje rozmery sa NewTec Pro vyznačujú predovšetkým veľmi vysokou univerzálnosťou. Možno ich použiť prakticky kdekoľvek a napriek malým rozmerom majú veľmi pôsobivý účinok. Nový zvukový zážitok je orientovaný na prírodu, v ktorej sa zvukové vlny šíria kruhovite. Tomuto prirodzenému spôsobu šírenia zvuku sa systémy Pro extrémne približujú.  Tieto reproduktory umocnia charakteristiku miestností, kde sú nainštalované, spoľahlivo zvládnu aj vyššiu hlasitosť.
    Light & Audio (LED + LUX)
Dobré svetlo udáva ten správny tón. Od počiatku našeho vývoja bolo našim cieľom zjednotiť dobrý zvuk a oslovujúci dizajn. Najväčším problémom pre ľudí zaoberajúcich sa akustikou býva to, že skryté zvukové telesá majú len málokedy dostatočný zvukový potenciál a poskytujú ozvučenie v dobrej kvalite. Navyše, reproduktory sú častokrát označované ako doplnky, ktoré nemusia nevyhnutne byť súčasťou zariadenia miestnosti. Naproti tomu, osvetľovacie telesá patria k tým, ktoré treba vidieť v každej miestnosti. Nám sa podarilo skombinovať dobrý zvuk a tú najnovšiu osvetľovaciu techniku do jedného celku, ktorý má navyše elegantný design. Riešenia ozvučenia integrovaného do osvetľovacích telies v miestnosti nájdete vo verziách LUX a LED našich produktov. Počas veľmi krátkej doby od uvedenia na trh sa toto integrované riešenie ozvučenia i osvetlenia miestnosti už etablovalo v riešeniach mnohých architektov.
 
Novinky  |  O spoločnosti  |  Referencie  |  Partneri  |  Kontakt
  (c) 2011 NewTec Audio Slovakia  |  Všetky práva vyhradené  |  Webdesign & programming: www.istudio.sk