Multiroom audio/video

 Služby | Multiroom audio/video

Stalo sa Vám, že ste sa dlhšie zdržali v niektorej z miestností Vášho príbytku a zrazu ste si uvedomili, že Vám tam chýba náladu zlepšujúca príjemná, obľúbená hudba? Tiež sa Vám zdá nezmyselné vybaviť každú miestnosť HiFi zariadením či iným AV zariadením zvlášť? Multiroom audio, prípadne multiroom audio / video systém je možno práve to, čo potrebujete. Jedná sa o zariadenie schopné distribuovať hudbu a videoobsah do viacerých miestností Vašeho domova. Centrálne, v jednej z miestností je umiestnená centrálna jednotka tohto systému, ku ktorej sú pripojené viaceré AV zariadenia – napríklad DVD prehrávač, FM tuner, CD prehrávač, satelitný prijímač, internetové rádio či iný audio / video zdroj. V jednotlivých miestnostiach sú inštalované nástenné ovládacie panely, ktoré umožňujú vybrať si nezávisle od seba niektorý z AV zdrojov a dávajú tak možnosť počúvať hudbu a sledovať video obsah v každej z miestností individuálne. Tak môže niektorý z členov rodiny počúvať napríklad v kúpelni svoju obľúbenú hudbu z CD prehrávača, kým v kuchyni znie hudba z obľúbenej internetovej rádiostanice a v detskej izbe hrá dobrodružný film z DVD. Pomocou nástenných panelov je možné okrem voľby zdroja ovládať hlasitosť, meniť výber piesní či vysielanej stanice a ovládať ďalšie funkcie.


Ničím výnimočným nie je inštalácia multiroom systémov ani vo firemných priestoroch, kde môže príjemná a nenápadná hudobná kulisa spríjemňovať pracovný čas Vám a Vašim spolupracovníkom a z psychoakustického hľadiska tak prispievať k lepšej motivácii, morálke a pracovným výkonom Vašeho týmu, ktorý je pre úspech Vašej firmy taký dôležitý. Multiroom systémy sa tiež dajú zaintegrovať do systému inteligentnej elektroinštalácie a stanú sa tak súčasťou Vašeho „chytrého“ domáceho multimediálneho sveta.


Na základe mnohoročných skúseností pre Vás vyberieme ten správny typ a značku muliroomového sytému.

Americká firma Russound ponúka úplný sortiment multiroomových audiovizuálnych riadiacich systémov, viackanálových zosilňovačov, vstavaných a vonkajších reproduktorov. Vyvíja mimoriadne kvalitné, inovatívne produktoy s vynikajúcim zvukom, jednoduchou inštaláciou, jednoduchým používaním a vysokou hodnotou za vynaložené prostriedky.

Americké systémy firmy NuVo sa vyznačujú jednoduchosťou, funkcionalitou, výborným pomerom cena/výkon. Spolupracujú a sú jednoducho integrovateľné do systémov inteligentnej elektroinštalácie Control4.

Taliansky výrobca multiroom systémov pre domáce i profesionálne aplikácie. Nenapodobiteľný design komponentov a príslušenstva talianskeho výrobcu dáva priestor pre štýlovú integráciu systémov do ozvučovaných priestorov.

 

 
Novinky  |  O spoločnosti  |  Referencie  |  Partneri  |  Kontakt
  (c) 2011 NewTec Audio Slovakia  |  Všetky práva vyhradené  |  Webdesign & programming: www.istudio.sk